Aktualności

Majówka 2017

Szanowni Państwo, W dniach 1-3 maja Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne a Dział Administracji Sieci będzie pracował jak w weekendy i święta. Życzymy udanej majówki!

Zwiększamy prędkości dla mieszkańców bloków!

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że od 1 stycznia zwiększamy prędkości następujących pakietów: Mini-metro 15Mbps na 30 Mbps Mini-metro+ 30Mbps na 50 Mbps Opti-metro 50Mbps na 70 Mbps Zmiana prędkości dotyczy wszystkich naszych Klientów (obecnych i nowych) i nie powoduje

więcej >>

Promocja świąteczna – Voucher do kina

Szanowni Państwo, Zapraszamy serdecznie do skorzystania z promocji świątecznej! Każdy nowy Klient, który podpiszę umowę w grudniu otrzyma voucher do kina sieci Cinema City, który będzie ważny do 30 czerwca 2017 roku.

Czarny Poniedziałek

Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że w dniu 03.10.2016 (poniedziałek) Biuro Obsługi Klienta będzie czynne do godziny 12:00. Nasze Konsultantki postanowiły wziąć udział w Czarnym Proteście, na co nasza firma przystała i udzieliła im urlopu na ten czas. Jednocześnie informujemy, że

więcej >>

Dni Mikołowa 2016

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniach Mikołowa 2016. Na rynku będziemy mieli przyjemność spotkać się z Państwem, ponieważ będziemy mieć własne stoisko, gdzie planujemy szereg niespodzianek, włączając w to loterię z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

Obniżamy ceny!

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że od 1 sierpnia zmieniają się ceny abonamentu dla następujących pakietów (zabudowa blokowa): INTERNET: Mini-metro (15/2 Mbps) – 39,00 zł / 19,50 zł z promocją „Pół roku za pół ceny” Mini-metro (30/3 Mbps) – 49,00

więcej >>

EURO 2016 z multimetro!

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że na czas Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2016 zostanie udostępniona naszym Abonentom możliwość zakupienia specjalnego pakietu premium z relacjami z EURO 2016, które odbędą się w dniach od 10 czerwca do 10

więcej >>

Majówka 2016

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 02.05.2016 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne a Dział Administracji Sieci będzie działać tak jak w niedzielę i święta. Życzymy udanej majówki!

Nowa sieć światłowodowa w Katowicach

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że na ul. Grota Roweckiego w Katowicach (Osiedle Grota) i w najbliżej okolicy doprowadziliśmy naszą sieć światłowodową. Zachęcamy do skorzystania z naszych aktualnych promocji!

Wielkanoc 2016

Ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym życzy Państwu zespół multimetro.

« Starsze wpisy