BiznesMetro

Najwyższa jakość

Od kilkunastu lat oferujemy najwyższą jakość usług dla biznesu, będąc w stanie zaspokoić rosnące oraz indywidualne wymagania naszych Klientów. Świadczone usługi są stale monitorowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a stosowany przez nas sprzęt to wyłącznie urządzenia wysokiej klasy, dostarczane przez wiodących producentów w branży telekomunikacyjnej. W razie jakichkolwiek problemów ze świadczoną usługą oferujemy szybką i profesjonalną pomoc techniczną oraz merytoryczną.

Tylko nowoczesne rozwiązania

Nasza infrastruktura teletechniczna jest stale rozbudowywana i ulepszana, dlatego zasięg sieci systematycznie powiększa się o kolejne obszary. Interesuje nas szybki rozwój zachowując jednocześnie wysoką wydajność i niezawodność usług w oparciu o najnowsze obecnie technologie światłowodowe.

Elastyczne i partnerskie podejście do współpracy

INTERNET, TRANSMISJA DANYCH, DZIERŻAWA WŁÓKIEN OPTYCZNYCH

Internet, który oferujemy to szybkie, stabilne łącze w technologii światłowodowej w ramach oferty dostosowanej indywidualnie dla Klienta.

Zapewniamy dostęp do sieci internetowej w różnych wariantach prędkości, symetrycznych i asymetrycznych. Realizujemy połączenia w ramach dedykowanej transmisji danych we własnej sieci, a dzięki współpracy z innymi operatorami w całym kraju. Umożliwiamy również naszym Klientom dzierżawę włókien światłowodowych.

TELEFON

Bez żadnego abonamentu zapewniamy usługę telefonii stacjonarnej, gdzie Klient płaci tylko za wykonane rozmowy telefoniczne po bardzo preferencyjnych cenach.

Dzięki naszej w pełni cyfrowej centrali można prowadzić rozmowy biznesowe bez obaw o zakłócenia na linii. Niskie ceny połączeń, darmowe rozmowy w ramach sieci multimetro i wysoką jakość połączeń oferujemy dzięki posiadaniu własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, własnej centrali i bezpośredniemu połączeniu jej cyfrowymi traktami z sieciami innych operatorów.

MONITORING

Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy bezpieczeństwo firm w ramach usługi monitoringu dotyczącej rejestracji i archiwizacji nagrań.

Naszym Klientom oferujemy usługę zapisywania i przechowywania strumieni video z kamer monitoringu w naszym centrum danych. Brak rejestratora oraz dodatkowych monitorów oznacza brak dodatkowych kosztów. Wszystko przy pomocy kamer podłączonych do naszej multimedialnej sieci światłowodowej.


Sending