BiznesMetro


Najwyższa jakość

Oferując tylko najwyższą jakość usług, jesteśmy w stanie zaspokoić rosnące wymagania naszych klientów. Usługi świadczone dla klientów biznesowych są stale monitorowane, a sprzęt stosowany w naszych rozwiązaniach sieciowych to wyłącznie urządzenia wysokiej klasy, dostarczane przez wiodących producentów sprzętu klasy Telco.

Tylko nowoczesne rozwiązania

Nasza infrastruktura jest stale rozbudowywana o nowe węzły dostępowe i inne urządzenia, które podnosząc jej wydajność jednocześnie zapewniają coraz większą niezawodność. To wszystko pozwala na świadczenie usług skrojonych na miarę i dokładnie takich, jakich oczekuje nasz klient.

Elastyczne i partnerskie podejście do współpracy

Usługa BiznesMetro to nie jest tylko pakiet usług, to dużo więcej! To klient decyduje o kształcie pakietu i jego zawartości.  Sam wybiera z jaką prędkością będzie łączył się z internetem, z jakich usług dodatkowych skorzysta i w jakim zakresie. Do wyboru dostaje szereg proponowanych rozwiązań związanych nie tylko z dostępem do sieci internet. Może wybrać usługi inteligentnej telefonii biznesowej, pozwalającej na ograniczenia kosztów połączeń głosowych, co jest szczególnie ważne w przypadku firmy wielooddziałowej, czy posiadającej stałe kontakty biznesowe za granicą. Oprócz tego w skład pakietu może wejść szybka transmisja danych między oddziałami firmy bądź partnerami biznesowymi. Pakiet może zawierać również kompleksową obsługę informatyczną firmy.

Nasz konsultant, po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta,  w krótkim czasie jest w stanie zaproponować pakiet BiznesMetro idealnie dopasowany do potrzeb i jego wymagań.


Sending